Loading...
Web Site Tasarım 2018-06-27T14:58:48+00:00

Proje:Marka Dijital Pazarlama iletişimi sektöründe 15 senelik deneyime sahip istanbul merkezli bir ajansdır.

Proje:Marka dijital pazarlama iletişim ajansı, web tasarım hizmetleri konusunda bünyesinde  güzel sanatlar mezunu tasarımcılar ile sosyoloji mezunu halk bilimciler ile kullanıcı deneyimini baz alarak sizlere en başarılı projeler için hizmet vermektedir.

Web siteleri, sadece bir katalog değil, 2018 yılında markanın iletişim dili olduğunu, marka’yı tüm dünyaya kendini doğru tanıtmasına fırsat veren çok önemli bir mecradır. Biz proje:marka olarak 15 senelik global ve yerel müşteri deneyimlerimizi sizler için harmanlayarak bir araya getirmekteyiz.

Kurulduğumuz 2004 yılından bu yana, Web tasarım konusunda marka’yı anlayarak, Doğru ve potansiyel müşteri kitlesine ulaşması memnuniyetin sürdürülebilir olması için  çalışmalar yapmaktadır.

Dijital Pazarlama ajansları, Web tasarım hizmeti olarak  hem yurt dışı, hem de yurtiçindeki müşterilerine sadece web tasarım ve yazılım hizmeti haricinde  web tasarımı SEO (arama motoru optimizasyon) esas alır. Google Reklamları, Mailing Hizmetleri, Sosyal Medya iletişimi gibi entegre segmentlerde ajans içi departmanlar ile hizmet vermektedir.

Proje:Marka Dijial Pazarlama Ajansı

Olarak 3 konuyu çok önemsiyoruz, Araştırmayı, Analiz Etmeyi ve Raporlayı

Araştırma

Dijital Mecra’da her şey iz bırakır, Sektör ve Müşteri üzerine yapılan araştırmalar her zaman fark yaratmışlardır.

Analiz

Veriyi doğru analiz ederseniz, rakiplerin nasıl fark yarattıklarını ve sizin nasıl bir pazarlama stratejisi oluşturarak katma değer sağlayacağınızı sizlere sunduğumuz analizler ile mümkün kılabilirsiniz.

Raporlama

Pazarlama profesyonelleri, doğru raporlamalar ile hızlı bir şekilde başarıyı yakalanabildiğini söylemekteler.

Size nasıl yardımcı olabiliriz

Müşteri Temsilcilerimizin en kısa sürede size ulaşması için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bize Ulaşın